Print pagePDF pageEmail page

Katram ir savi iepirkšanās paradumi, bet lielākoties tomēr iepērkamies vienos un tajos pašos veikalos, kuri ir vai nu pa ceļam, vai tuvāk mājām, vai arī visvairāk patīk piedāvāto preču sortiments.

Ja atmet paranoiskās bailes par svešu personu interesi par jūsu personas datu vai iepirkšanās paradumu izsekošanu, tad ir vērts kļūt par šo veikalu klientu karšu īpašnieku.

Parasti, pirms norēķināšanās, šī karte tiek autorizēta un tādējādi var iegūt dažādus bonusus – uzkrājas noteikts procents no samaksātās summas, produktiem ir zemāka cena, ir citi īpašie piedāvājumi.  Visbiežāk uzkrājas 1% no samaksātās summas. Šķiet, tas nav daudz, bet pusgada laikā summa var sakrāties diezgan patīkama un tādējādi ir iespēja par kārtējo pirkumu norēķināties tikai ar kartē uzkrāto naudu.

Reizēm šie bonusi attiecas arī uz īpašiem piedāvājumiem jūsu dzimšanas dienā, mēdz būt arī ļoti dāsnas kompānijas un tiek dāvināts pat kruīza ceļojums.

Klientu kartes ir noderīgs instruments tiem, kuri taupīgi rīkojas ar savu budžetu un izmanto katru iespēju nepārmaksāt.

Faktiski visi lielākie tirgotāji piedāvā šādu pakalpojumu, jānodrošinās tikai ar ietilpīgu maku, kurā visas kartes ievietot.

Attēls By: Jonathan Lundqvist