Print pagePDF pageEmail page

Daži cilvēki mīl jūs tikai tad, kad jūs viņus pārstājat mīlēt.

Daži cilvēki jūs nenovērtēs, līdz kamēr jūs no viņiem aiziesiet. Kad viņus vairs neatbalstīsiet, ko viņi uztvēra par pašsaprotamu lietu, kad nerakstīsiet viņiem tīkamas īsziņas, kuras viņi ignorēja, kad nesagaidīsiet viņus ar atplestām rokām ikreiz, kad viņi klauvēs pie jūsu durvīm nakts vidū un kad vairs negaidīsiet viņu telefona zvanu.

Daži cilvēki nesaprot, cik stipri jūs viņus mīlējāt, kamēr neapjēgs, ka neatradīs citu, kurš mīlēs viņus tikpat stipri. Kad viņi nevarēs atrast to, kurš mīlētu visu, par ko viņi kaunas, kurš skatītos uz viņiem tā, it kā viņš būtu viss, kas viņiem vajadzīgs, kurš liktu justies kā mājās – drošībā un pasargāts no visa pasaules haosa.

Daži cilvēki centīsies iekarot jūsu uzmanību tikai tad, kad pārstāsiet viņiem to veltīt. Kad pārstāsiet ‘’laikot’’ visus viņa postus, zvanīt ikdienas, lai pateiktu, cik stipri viņus mīlat, kad pārstāsiet pirkt visus tos sīkumus, kurus viņš ir iekārojis un pieminējis nejaušā sarunā un kad pārtrauksiet skriet palīgā ikreiz, kad viņiem to ievajadzēsies.

Daži cilvēki mēģinās jūs iekarot tikai pēc tam, kad būs pazaudējuši. Kad viņi sapratīs, ka jums ir vēl citi varianti, kad viņi sapratīs, ka kāds cits attieksies pret jums labāk, kā viņi, kad sapratīs, ka vairs neesat ar mieru būt viņu variants, kad sapratīs, cik lieli egoisti ir bijuši.

Daži cilvēki skums pēc jums tikai tad, kad būsiet viņus aizmirsuši. Kad aizmirsīsiet apsveikt viņus dzimšanas dienā, kad aizmirsīsiet viņu mīļāko dziesmu, viņu noslēpumus, kad izdzēsīsiet viņus no atmiņas. Kad aizmirsīsiet to, kādas jūtas viņi jums ir izsaukuši.

Daži cilvēki sāks jūs cienīt tikai tad, kad aiziesiet. Kad viņi sapratīs, ko esat ziedojuši viņu dēļ, kad sapratīs, cik bieži esat gājuši pret sevi, lai piekāptos viņiem, kad sapratīs, cik reižu esat piedevuši. Atkal un atkal. Kad viņi sapratīs, ka esat aizgājuši, tāpēc, ka vienreiz pietiek – jo viņi ir sajaukuši pacietību un sapratni ar vājumu.

Daži cilvēki jūs mīlēs tikai tad, kad mīlēt pārstāsiet jūs. Kad vairs neilgosieties pēc viņu pieskārieniem un balss. Kad viņi ieraudzīs, ka esat mainījies un vairs neskatāties uz viņiem tā, kā agrāk. Kad vairs nedomāsiet par viņiem pirms aizmigšanas. Kad, visbeidzot, viņi būs gatavi atvērt savu sirdi jums, pēc tam, kad jūsējo būs sadauzījuši gabalos.

Daži cilvēki nekad negūs iespēju jūs mīlēt vēlreiz, jo jūsu sirds piederēs tam, kuram nevajag jūs pazaudēt, lai iemācītos to, kā jūs noturēt.

Avots: moimozg.ru

Attēls: fbcnewboston.com, theodysseyonline.com