Print pagePDF pageEmail page

Bieži vien sastādām sarakstus dažādās ikdienas jomās: kas jānopērk, kas jāizdara, bet, iespējams, aizmirstam, ka arī attiecības prasa laiku, uzmanību un plānošanu. Protams, attiecību sākumposmā viss ir brīnišķīgi – ir tik daudz, par ko runāt, vietas, kuras apskatīt kopā un cilvēki, kurus iepazīt. Bet, laikam ejot, saskarsme zaudē pirmreizīgumu un nenovēršami iestājas ikdienas rutīna.

Ideāli, ja dažādas aktivitātes ieplānot izdodas abām pusēm pārmaiņus, tomēr visbiežāk ir tā, ka pārī tas ir viens (kam vairāk laika) un viņam tad arī jāuzņemas lietderīga un interesanta kopīgā laika plānošana, savukārt no otras puses tiek sagaidīta atsaucība.

Radot šādu attiecību darāmo darbu sarakstu, abām iesaistītajām pusēm ilgstoši izdosies saglabāt priecīgā satraukuma dzirksteles un liks pacensties otra labā. Sievietēm būs iemesls posties uz īpašo tikšanos, kā arī vīrieši savas sievietes varēs uzlūkot citā – ne mājas, gaismā.

Ieplānot var ne tikai lielus mērķus, piemēram, atvaļinājuma ceļojumu – plānojiet arī ikmēneša, iknedēļas pasākumus.

Reizi nedēļā pusdienas vai vakariņas ārpus mājas – tam nav obligāti jābūt dārgam restorānam. Lieliska iespēja izmantot darba dienu biznesa pusdienu piedāvājumus (pārskatāmi, ar cenām un ēdienu piedāvājumiem www.dining.lv, vidēji ap 5 eiro). Brīvdienās (parasti līdz pat 16.00) branči – vēlās brokastis, kas drīzāk varētu pārtapt pusdienās, plašs piedāvājums un izvēle gandrīz katrā restorānā. Varat kopā apēst kaut vai tikai burgerus, svarīgi, ka tas notiek ārpus mājas.

Kādam patiks ideja par konkrētu datumu, citam derēs mēneša otrā sestdiena – runājiet un vienosieties!

Reizi mēnesī koncerta, kino, teātra, muzeja vai kluba apmeklējums. Vienojieties par konkrētu dienu, līdz tam laikam saplānojiet, kam atstāt pieskatīt bērnus (ja tādi jau ir), laicīgi jānopērk biļetes.

Var aizbraukt apmeklēt kādu mazpilsētu, kur sen nav būts vai nav būts nekad, nosoļot pārgājienā gar jūru pāris vilciena pieturas, var izmantot dažādu atlaižu piedāvājumus, piemēram, www.kolosali.lv bieži vien ir dažādi viesu namu vai spa centru piedāvājumi gan tepat Latvijā, gan netālu kaimiņos Igaunijā un Lietuvā.

Ideāli būtu, ja šajā, randiņa, dienā jūs abi telefonus atstātu mājās un pilnībā veltītu sevi viens otram, lai nekas un neviens nenovērstu uzmanību.

Šāda kopējo izklaižu plānošana nenogalina spontanitāti, arī tai ir vieta attiecībās, tomēr tie, kuri ir kopā jau ilgāk par pāris gadiem, sapratīs, ka ar laiku, lai attiecībās noturētu patīkamu spriedzi un neatslābstošu interesi, ir jāiegulda arī darbs.

Lai izdodas!

Attēli: playbuzz.comsamluce.com