Print pagePDF pageEmail page

Sirdī laika nav. Dvēseliskajā saiknē starp cilvēkiem nav nekā maģiska. To piedzīvo kā saprašanu, ka neredzamajā saiknē no tavas sirds uz otra cilvēka sirdi ir viņš, bet viņam esi tu. Un nekas un neviens to nevar mainīt, jo kopā esat piedzīvojuši abpusēju atvēršanos, kurā katrs ir ticis pieņemts ar visiem saviem dēmoniem un eņģeļiem.

Lai cik laika būtu pagājis kopš pēdējās un pašreizējās tikšanās reizes – jūs jūtaties tā, it kā būtu šķirti pāris minūtes. Lai kādiem notikumiem katrs būtu gājis cauri, lai kādas kļūdas nebūtu pieļautas – tas nemainīs absolūtu pieņemšanu un cieņu, kas reiz radusies uz visiem laikiem.

Tādās attiecībās katrs var būt par to, kas ir, nevis tas, ko viņa gaida.

Šīs saiknes vērtība ir tik dziļa un acīmredzama, ka nevienam no abiem nav ne mazākās vēlmes koriģēt otru, norādīt, kādam otram vajadzētu būt vai arī darīt kaut ko, kas uz otru atstāj iespaidu.

Īsta cieņa ir tā, kas rada maigumu un saudzīgumu pret otra cilvēka dzīvi un iekšējo pasauli.

Tāda saikne rodas tikai pēc tam, kad katrs savāc savu dvēseli kopā no neskaitāmajiem gabaliņiem, radušamies iepriekšējās dzīves pieredzes rezultātā, kā arī attīrot to no visa, kas saindējis viņa sirdi.

Avots: moimozg.ru

Attēls: lovethispic.com